Solární ultrazvukový odpuzovač krtků a hrabošů


Cena
189 Kč

Kód produktu
KRT-SOLAR

Hmotnost
0.2 kg

Více než 5 ks
ks

Tento solární odpuzovač škůdců vám pomůže ochránit vaši zahradu před škůdci a zajistit, aby zůstala krásná a bez nežádoucích návštěvníků. Díky jeho solárnímu napájení je ekonomický a šetrný k životnímu prostředí. Nezapomeňte na správnou polohu a trpělivost, a brzy budete moci vychutnat bezpečnou a klidnou zahradu. Více

 Popis produktu:

Tento solární odpuzovač využívá ultrazvukové vibrace a sonický pulz o frekvenci 400 Hz-1000 Hz, které se spouští každých 20 sekund. Tento sonický pulz ovlivňuje nervová centra zvířat, což je následně nutí cítit strach a opustit místo. Díky solárnímu napájení a kvalitnímu solárnímu panelu lze tento odpuzovač vložit na slunné místo v zahradě a aktivovat jej bez nutnosti výměny baterií, což je ekonomické a bezpečné řešení pro ochranu vaší zahrady před krtky.

 

Specifikace:

Frekvence: 400 +/- 1000 Hz

Zdroj napájení: Solární energie

Způsob fungování: Ultrazvuk

Použití:

Stiskněte tlačítko "ON" na odpuzovači škůdců.

Vytvořte díru dřevěnou nebo ocelovou tyčí.

Vložte odpuzovač škůdců do země a nechte ho 5 cm nad povrchem půdy.

Obsah balení:

1 * Odpuzovač škůdců

Tipy pro použití:

Před použitím nechte odpuzovač škůdců na slunci 4-5 hodiny, aby se dobře nabil a byl připraven k použití.

Nejlepším místem pro umístění je vlhká hlína, protože dobře vede zvuk. Suchá, písčitá nebo rašelinná půda nevede sonické vlny tak snadno, a proto odpuzovač škůdců může být méně účinný.

Solární odpuzovač škůdců se liší od tradičních pastí na krtky. Potřebuje čas na dosažení nejlepších výsledků. Tyto škůdci odejdou po 2 – 4 týdnech.