Papírna Moudrý Mololapka FeroBand feromonový lepový pás na odchyt potravinových molů 1 ks

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
14 Kč

Výrobce
Papírna Moudrý

Kód produktu
P00020

Hmotnost
0.05 kg

Více než 5 ks
ks

Jednostranně lepicí papírový pás opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt samců 4 druhů potravinových molů – zavíječe skladištního (Ephestia elutella), moučného (Ephestia kuehniella), datlového (Ephestia cautella) a paprikového (Plodia interpunctella). Více

Popis výrobku

Jednostranně lepicí papírový pás opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt samců 4 druhů potravinových molů – zavíječe skladištního (Ephestia elutella), moučného (Ephestia kuehniella), datlového (Ephestia cautella) a paprikového (Plodia interpunctella).

Benefity výrobku

Jde o lepový pás s feromonem na monitoring výskytu potravinových molů. Výhodou lepového pásu je jeho snadné použití. Lze ho zavěsit kamkoliv pomocí háčku nebo provázku. Lapač je malý a skladný. Lepový pás je schopen přilákat moly z širokého okruhu a jeden lapač tak vystačí na prostor 500 m3.

Lákavost, a tedy účinnost na potravinové moly je prokázána jak laboratorními testy, tak použitím v praxi. Cílem lapače je přerušení reprodukce potravinových molů, a tím zamezení nakladení vajíček do potravin. Jeho instalací tedy nedojde k okamžitému vyhubení dospělých jedinců, ale zajistí se, že se nebudou objevovat v potravinách larvy.

Parametry
Velikost 48 x 180 mm