Moluskocid FERRANISH NATUR 180g+20g ZDARMA


Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
5871_CR

Moluskocid ve formě granulované návnady k přímému použití k ochraně zeleniny a ovocných rostlin (zelí, salátu, bobulovin, révy vinné, jahodníku aj.), trávníků, květin k řezu a okrasných rostlin proti slimákům a plzákům. Více

Moluskocid ve formě granulované návnady k přímému použití k ochraně zeleniny a ovocných rostlin (zelí, salátu, bobulovin, révy vinné, jahodníku aj.), trávníků, květin k řezu a okrasných rostlin proti slimákům a plzákům.

Přípravek se aplikuje ručním rozhozem rovnoměrně na povrch půdy mezi rostliny a kolem záhonků tak, aby nedocházelo k ulpívání granulí na listech ošetřovaných rostlin.

Při aplikaci netvořte hromádky granulí, ale dávkujte rovnoměrně. Nejvhodnější dobou pro aplikaci je podvečer, kdy slimáci opouštějí úkryty.

Neaplikujte před deštěm.

Nejvhodnější termín aplikace je od jara do podzimu za mírně vlhkého počasí, kdy jsou slimáci nejaktivnější (navečer, po dešti či zálivce), maximálně 4x ročně.

Granule s obsahem atraktantů slimáky lákají a díky své chuti je nutí ke konzumaci.

Účinná látka (fosforečnan železitý) způsobí nevratné změny trávicího traktu slimáků, ti ihned po požití návnady přestávají přijímat potravu, a tedy působit škody na dané plodině. U slimáku nedochází k nadměrnému uvolňování slizu. Kulturní rostliny lze kdykoliv konzumovat či ošetřovat, protože přípravek nemá žádnou ochrannou lhůtu.

Granule jsou rovnoměrně velké, odolné proti změnám teploty i vlhkosti.

Schváleno pro použití v ekologickém zemědělství.

Dávkování: 5 g/m2.

Účinná látka: Fosforečnan železitý 8,1 g/kg.

Balení: 180 g + 20 g ZDARMA.