MITO 2 Mini Night Light – Ultrazvukový odpuzovač myší a škůdců - Barva: Bílá

-20%
Cena
168 Kč

Původní cena
210 Kč

Ušetříte
20% (42 Kč)

Výrobce

Kód produktu
MITO2 - MNLWH

Hmotnost
0.1 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Černá
Černá
Bílá
Bílá

Více než 5 ks
ks

Ultrazvukový odpuzovač škůdců MITO 2 Mini Night Light - 2 v 1 Noční světlo a odpuzovač s nejnovější technologií automatické frekvenční konverze, produkuje různá ultrazvuková pásma a neustále mění různé frekvence, může stimulovat a zasahovat do sluchového a nervového systému škůdců jako jsou myši, krysy a jiní škodlivý hlodavci. Přístroj vydává pro tyto škůdce nepříjemný zvuk a přinutí je opustit vaše prostory. Odpuzovač s trojitým ultrazvukovým frekvenčním rozsahem - ultrazvuk, pilovitá vlna a bionická vlna. Více

Popis produktu:

Ultrazvukový odpuzovač škůdců MITO 2 Mini Night Light odpuzovač hmyzu a škůdců 2v1 Noční světlo a odpuzovač s nejnovější technologií automatické frekvenční konverze, produkuje různá ultrazvuková pásma a neustále mění různé frekvence, může stimulovat a zasahovat do sluchového a nervového systému škůdců jako jsou myši, krysy a jiní škodlivý hlodavci. Přístroj vydává pro tyto škůdce nepříjemný zvuk a přinutí je opustit vaše prostory. Odpuzovač s trojitým ultrazvukovým frekvenčním rozsahem - ultrazvuk, pilovitá vlna a bionická vlna.

Popis a funkce:

Efektivní oblast použití 80 – 120 m².

Snadná instalace a práce

Jedním stisknutím spínače aktivujete odpuzovač a noční světlo - kontrolka svítí bíle

Druhým stisknutím vypnete noční světlo. Odpuzovač je stále aktivní a kontrolka svítí zeleně

Třetím stisknutím přístroj vypnete - nesvítí žádná kontrolka

Tento odpuzovač škůdců by měl být instalován ve vzdálenosti 20 –40 centimetrů od podlahy. A svisle k podlaze. V ideálním případě instalujte odpuzovač tam, kde není koberec nebo záclony. Tyto materiály mohou absorbovat ultrazvukové vlny a přístroj se stává neúčinným. Ponechte minimálně 80-120cm volného prostoru před odpuzovačem. Neinstalujte ho např. za ledničku nebo skříň

Absolutně bezpečný pro lidi a domácí zvířata - Ultrazvukový repelent proti škůdcům je bezpečný, netoxický a pro lidské tělo bez radiace.

Není třeba se obávat, že by vaše děti, dítě, psi, kočky, ryby, králíci byli tímto přístrojem poškozeni.

S pokročilým ultrazvukovým ovládáním můžete eliminovat škůdce humánním zacházením, ale neškodným pro děti nebo zvířata. A nemusíte komáry zabíjet chemikáliemi a poté jejich zbytky čistit.

Specifikace:

Materiál pláště: ABS

Barva: bílá

Výkon:  <1 W.

Napětí: AC 90 V ~ 250 V 50–60 Hz

Frekvenční rozsahy: 22–65 KHz

Efektivní oblast pokrytí: 80–120 metrů čtverečních

EU zásuvka

Obsah balení:

1 X Ultrazvukový odpuzovač škůdců

1 x EU adaptér bílá barva