Hmyzák-off - Lepové desky k ochraně rostlin a stromů 10ks - žluté

Cena
89 Kč

Výrobce

Kód produktu
LepDesk10

Hmotnost
0.1 kg

Více než 5 ks
ks

Dvojstranné lepicí desky jsou 100% nové a vysoce kvalitní, speciálně navržené pro boj proti škůdcům v zahradách a na polích. S nejedovatým a opakovaně použitelným povrchem přitahují a likvidují škůdce pomocí jejich přirozené přitažlivosti ke světlu. Balení obsahuje 10 ks desek o rozměrech 10 cm x 20 cm, včetně drátků pro snadné zavěšení. Více

Lepové desky k ochraně rostlin a stromů před škůdci 10ks - žluté

Popis Produktu

Tento produkt je navržen pro efektivní monitorování a kontrolu škůdců v zemědělství a zahradnictví.

Nabízí 100% zbrusu novou a vysoce kvalitní řešení pro boj proti škůdcům díky svému speciálnímu, na obou stranách potaženému, šelakovému povrchu, který je navíc nejen opakovaně použitelný, ale také netoxický.

Desky využívají fototaxi škůdců (jejich přirozenou tendenci být přitahováni světlem) a účinně je lepí, čímž zajišťují ochranu vašich rostlin v jakémkoli prostředí.

Svojí žlutou barvou přitahují nejčastěji škůdce: molice, mšice, smutnice, třásněnky, dřepčíky a vrtule třešňové. Jsou vhodné umístit jak k pokojovým rostlinám tak i zelenině a třešním a višním

 

Specifikace

Rozměry: 10 cm x 20 cm

Barva: Žlutá

Materiál: PP deska

Množství v balení: 10 ks

Použití a Umístění

Pro Monitorování: Zahajte používání od fáze výsevu plodin, pověste 1-2 desky na každou korunu.

Pro Prevenci a Kontrolu: V období výskytu prvních škůdců pověste 40-60 desek na akr.

Umístění: Pro nízké plodiny umístěte desky na úroveň nebo mírně výše než je vrchol plodiny. Pro vyšší plodiny je ideální výška umístění uprostřed opěry, směrem k plodinám.

Balení

10 x Lepicí Desky

10 x Drátky pro zavěšení