Papírna Moudrý Fly Stick Lapač ovocných mušek 1 kus

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Cena
24 Kč

Výrobce
Papírna Moudrý

Kód produktu
P00015

Hmotnost
0.15 kg

Více než 5 ks
ks

Lapač na mouchy a létající hmyz ve tvaru válce. Fly Stick je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu. Více

Popis výrobku

 

Lapač na mouchy a létající hmyz ve tvaru válce. Fly Stick je díky své jedinečné konstrukci a účinnému lákadlu vhodnou náhradou klasické mucholapky v domácnostech či venkovních prostorách, kde použití Stick pásu není možné nebo vhodné. Fly Stick je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu.

 

Benefity výrobku

 

Mucholapka Fly Stick je bezpečná, účinná a velmi jednoduchá pro manipulaci. Je to vhodná alternativa klasické mucholapky do domácností, profesionálních kuchyní, či výrobních provozů. Lákavost je zajištěna speciálním atraktantem v kombinaci s lesklým povrchem lepové plochy.

 

Lepidlo vzniklo za spolupráce s výzkumným oddělením Slovenské akademie věd. Lepidlo je odolné vůči vysokým teplotám a UV záření s dlouhou trvanlivostí a maximální okamžitou lepivostí – stačí minimální kontakt s lepidlem a hmyz je přichycen. Žádná další návnada na lapači není nutná.

 

Velkou výhodou tohoto produktu je jednoduchá manipulace a okamžité použití. Můžete jej kdekoliv položit nebo pověsit za háček, který je standardní součástí každého výrobku. Pro zvýšení účinnosti můžete přidat do spodního plastového krytu podpůrné lákadlo, např. med nebo sirup. Lepidlo je nevysychavé a účinné do té doby, než se celý povrch zaplní odchyceným hmyzem.

Parametry
Velikost 190 x 31 mm