Insekticid BROS ZELENÁ SÍLA proti potravinovým molům 500ml

Cena
99 Kč

Výrobce

Kód produktu
5648_CR

Hmotnost
0.57 kg

Více než 5 ks
ks

Kapalina proti molům zavíječe paprikového pro použití v kuchyních, spížích, skladovacích prostorách a přímo v kuchyňských skříních. Účinně odpuzuje dospělé moly zavíječe paprikového, čímž chrání potravinářské výrobky jako je mouka nebo těstoviny. Je na bázi rostlinných složek, neobsahuje syntetické insekticidy a může být použita v bezprostředním okolí potravin. Má preventivní účinek a poskytuje ochranu až po dobu 2 týdnů. Více

Insekticid BROS ZELENÁ SÍLA proti potravinovým molům 500ml

Produkty z řady BROS patří k tomu nejlepšímu na českém trhu při boji proti obtížnému hmyzu. Obtěžují vás v kuchyni nepříjemní potravinoví moli zavíječe paprikového? Insekticid proti potravinovým molům BROS ZELENÁ SÍLA účinkuje velice rychle a efektivně. Pracuje čistě na bázi rostlinných složek, neobsahuje žádné syntetické insekticidy, takže potraviny, jako například mouka nebo těstoviny, zůstanou chráněné proti molům a v bezpečí.

 

Klíčové vlastnosti insekticidu proti potravinovým molům BROS ZELENÁ SÍLA

Přípravek pracuje na bázi rostlinných složek, takže ho můžete použít přímo u potravin

Insekticid proti potravinovým molům BROS ZELENÁ SÍLA moly účinně odpuzuje

Můžete přípravek použít ve spíži, kuchyňské poličce, sklepě nebo skladu

Insekticid proti potravinovým molům BROS ZELENÁ SÍLA chrání vaše potraviny až 2 týdny po aplikaci

Jak používat insekticid proti potravinovým molům BROS ZELENÁ SÍLA?

Nastříkejte Insekticid proti potravinovým molům BROS ZELENÁ SÍLA do všech prostor, kde skladujete potraviny a která potřebujete zbavit škůdců.

 

Složení

Eucalyptus cit-riodora oil, hy-drated, cyclized (EC Oil (H/C)) (Redefined from Mixture of cis- and trans-p-menthane-3,8 diol (Citriodiol)); Geraniol; Ethanol; poreakční směs 5-chlor-2-methylisothia-zol-3(2H)-on a  2-methylisothia-zol- 3(2H)-on

 

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.