BROS MAX proti komárům a klíšťatům 90ml


Cena
88 Kč

Výrobce

Kód produktu
5636_CR

Hmotnost
0.092 kg

Více než 5 ks
ks

Repelent BROS MAX 90ml poskytuje dlouhodobou ochranu proti komárům, klíšťatům a černým mouchám díky obsahu DEET a citriodiolu. Efektivně odpuzuje i tropické komáry a je vhodný pro aplikaci na kůži i oblečení. Jednoduchá aplikace ve spreji a vhodnost pro děti od 12 let a dospělé, doporučuje se použít maximálně 2x denně. Chrání před nemocemi jako lymská borelióza a klíšťová encefalitida. Více

Repelent BROS MAX proti komárům a klíšťatům 90ml

Popis produktu:

Repelent BROS MAX je vysoce účinný sprej poskytující ochranu proti komárům, klíšťatům a dalšímu bodavému hmyzu. Obsahuje zvýšený obsah účinné látky DEET (25%) a citriodiolu, což zajišťuje extrémně dlouhou ochranu. Efektivně odpuzuje komáry včetně agresivních tropických druhů až na 7 hodin, klíšťata až na 5 hodin a černé mouchy až na 7 hodin. Tento repelent je ideální pro aplikaci jak na oblečení, tak přímo na kůži, a je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. Díky praktickému provedení ve spreji je aplikace jednoduchá a rychlá. Chrání před možnými nemocemi přenášenými hmyzem, jako jsou klíšťová encefalitida, lymská borelióza a meningitida. Produkt je vhodný pro děti od 12 let a dospělé, s doporučením aplikace maximálně 2x denně. Balení obsahuje 90 ml.

Návod k použití:

Před aplikací protřepejte. Aplikujte ve spreji z vzdálenosti 15 cm na oděv nebo přímo na kůži. Při aplikaci na obličej nejprve nastříkejte na dlaně a pak jemně rozetřete na hlavu a krk. Nepoužívejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku a vyhněte se kontaktu s očima. Po použití v exteriéru omyjte pokožku vodou s mýdlem.

Výhody:
  • Dlouhodobá ochrana proti komárům, klíšťatům a mouchám
  • Snadná aplikace ve spreji
  • Vhodné pro použití na oblečení i kůži
  • Chrání před nemocemi přenášenými hmyzem