Bros Lapač potravinových molů 2 ks


Cena
62 Kč

Výrobce

Kód produktu
5555

Hmotnost
0.036 kg

Více než 5 ks
ks

Past s obsahem feromonů účinně vábí a chytá dospělé samce potravinových molů a současně umožňuje včasné zachycení jejich přítomnosti a vyhodnocení jejich počtu. Více

Popis produktu

Přípravek na sledování přítomnosti potravinových molů v kuchyních, komorách nebo přímo ve skříních. Díky feromonu, který účinně láká dospělé samce zavíječe paprikového do pasti je možné sledovat jeho přítomnost. To umožňuje včasné zachycení přítomnosti hmyzu v místnosti a také pomáhá odhadnout jeho celkový počet. Na základě sledování množství exemplářů zavíječe paprikového zachyceného v pasti pak můžete učinit kvalifikované rozhodnutí, zda použít příslušný biocidní přípravek na likvidaci tohoto hmyzu. Past s obsahem feromonů účinně vábí a chytá dospělé samce potravinových molů a současně umožňuje včasné zachycení jejich přítomnosti a vyhodnocení jejich počtu. Jeden kus lapače funguje až 3 měsíce. Neobsahuje chemické insekticidy, takže jej lze použít v bezprostřední blízkosti potravin, jako mouka, krupice, těstoviny, obiloviny, káva, čaj, kakao či sušené ovoce. Past je možné zavěsit na libovolné místo nebo k zavěšení použít otvor přímo v lapači.  

Návod k použití

Vyjměte lepící lapač, mechanickou ochranu z obalu

Odstraňte ochranný proužek a nalepte lapač na vybrané místo

Držte lapač za horní okraj, který není natřený lepidlem a následně sloupněte ochranný papír, který chrání lepidlo s feromony, pro aktivaci lapače

Lepící lapač můžete zavěsit také ta k tomu určený otvor

 

Aplikace

Ve skříních použijte 1 lepící lapač a v místnostech, jako je kuchyně nebo sklep použijte 2 lepící lapače. Lepící lapač vyměňte po 3 měsících nebo poté, když je plná hmyzu.

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Skvrny od lepidla lze odstranit olivovým nebo kosmetickým petrolejem. Použitý lapač zlikvidujete jako domovní odpad.

Balení: 2 ks.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.