BROS Kuličky proti šatním molům 20 ks


Cena
49 Kč

Výrobce

Kód produktu
5531

Hmotnost
0.03 kg

Více než 5 ks
ks

Kuličky proti molům účinně chrání oblečení v komodách, šuplících a šatních skříních. Likvidují dospělé jedince molů šatních, jejich vajíčka a larvy. Více

BROS Kuličky proti molům 20 ks

Kuličky proti molům účinně chrání oblečení v komodách, šuplících a šatních skříních. Likvidují dospělé jedince molů šatních, jejich vajíčka a larvy. Jednotlivé kuličky na moly jsou umístěny v samostatných perforovaných sáčcích, což zjednodušuje a usnadňuje používání výrobku.

Návod k použití

Vybalte kuličky proti molům a umístěte je do komody či šatní skříně nebo do šuplíku. Jedno balení chrání cca. 1 m3 prostoru až 6 měsíců.

Pozor! Kuličky z perforovaných sáčků nevyjímejte.

 

Účinná látka

metoflutrín 20 mg/balenie (2 g/100 g), geraniol 10 mg/balenie (1 g/100 g)

 

Bezpečnostní opatření

Před použitím si přečtěte návod na použití. Biocidní výrobek, používejte bezpečně.

H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

První pomoc

Zajistěte dostatečný přístup čerstvého vzduchu. V případě požití nebo zdravotních potíží vyhledejte lékaře. V situacích, kdy je potřebná jiná než lékařská pomoc uvedená v doporučeních, kontaktujte: Toxikologické centrum v Praze tel.č.: 224 91 92 93 nebo 224 91 54 02. Kromě nežádoucích účinků uvedených při klasifikaci nejsou známy žádné další nežádoucí účinky.

 

Uchovávejte odděleně od potravin.

 

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 

Balení obsahuje 20ks