Atraset lepová past na rybenky 2ks

Cena
29 Kč

Výrobce

Kód produktu
9120

Hmotnost
0.01 kg

Více než 5 ks
ks

Ekologická lepová past s atraktantem na rybenky, stínky, svinky a jiný lezoucí hmyz pro využití v domácnostech: koupelnách, toaletách a vlhkých prostorech. Bez insekticidů. Je účinná minimálně tři měsíce. Více

 

Popis produktu

Lepové desky s feromony k chytání rybenek domácích. Rybenky jsou lákány na atraktant do pasti, která je tvořena nevysychavým lepidlem. Z lepové vrstvy se sejme ochranný kryt a položí se na kryté místo na podlaze. Lepidlo je na bázi přírodního kaučuku a atraktant je potravinové povahy.

 

Ekologická lepová past s atraktantem na rybenky, stínky, svinky a jiný lezoucí hmyz pro využití v domácnostech: koupelnách, toaletách a vlhkých prostorech. Bez insekticidů. Je účinná minimálně tři měsíce.

Charakteristika přípravku

Rybenky, stínky, svinky a jiný lezoucí jsou lákány potravinovým atraktantem do pasti, která je opatřena speciálním nevysychavým lepidlem. Protože lepová past je účinná minimálně tři měsíce, likviduje i následně vylíhlé generace, které ve formě vajíček odolávají i insekticidním zásahům.

 

Návod k použití

Z lepové vrstvy sejměte krycí papír, vyrovnejte lepovou část pasti tak, aby přiléhala těsně k podlaze, past složte a umístěte na místo výskytu škůdců. Chraňte past před přímým kontaktem s vodou.

 

Past vyměnte za novou dříve, než se lepová plocha úplně pokryje zachyceným hmyzem, nebo než se zapráší.

 

Skladování přípravku

V suchu a chladu je past skladovatelná 36 měsíců od data výroby

 

Složení

lepidlo na bázi přírodního kaučuku, potravinový atraktant

 

Balení

Balení obsahuje dva lapače.

 

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.