Cibule a česnek - Velikost - 25ml

  1. Ochrana prostřednictvím kompostu: Přidání kvalitního kompostu do půdy kolem rostlin cibule a česneku může zlepšit jejich odolnost vůči savému a žravému hmyzu tím, že posílí celkovou zdraví rostlin.

  2. Včasná detekce a odstranění postižených částí: Pravidelná vizuální kontrola rostlin umožňuje rychlou detekci případných škůdců. Okamžité odstranění postižených částí může zabránit šíření infekce na zdravé části rostlin.

  3. Kombinace s odstrašujícími rostlinami: Výsadba rostlin, které mají přirozenou schopnost odstrašit hmyz, vedle cibule a česneku, může sloužit jako preventivní opatření proti škůdcům.

  4. Používání přírodních repelentů: Aplikace přírodních repelentů, jako jsou roztoky česneku nebo cibule, může fungovat jako účinná bariéra proti hmyzu. Tyto látky mohou odrazovat nežádoucí škůdce od rostlin.

  5. Systémové postřiky s přírodními oleji: Použití systémových postřiků obsahujících přírodní oleje, například olej z česnekových nebo cibulových rostlin, může poskytnout dlouhodobou ochranu proti savému a žravému hmyzu, aniž by poškodil samotné rostliny.